Zostań w domu – Kulinarny konkurs MOK i Koncert Plateau

Zostałeś w domu? Pochwal się kucharskim talentem

A Ty co dobrego ugotowałeś podczas akcji “Zostań w domu” ? Z takim pytaniem zwracają się do nas przedstawiciele Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego. Zapraszają do udziału w konkursie internetowym. Wystarczy zrobić zdjęcie potrawy, dodać przepis i zaprezentować ją na Facebooka (link TUTAJ) Wygrywa ta osoba, która zbierze najwięcej lajków. Czeka na nią niespodzianka. Zapraszamy!

 

Pałac w Chrzęsnem zaprasza

Dawka rozrywki dla oderwania od codzienności

Ponieważ życie kulturalne funkcjonuje obecnie w rzeczywistości wirtualnej, również Pałac w Chrzęsnem dostosowuje się do zaistniałych warunków. Zaglądajcie więc na profil Pałacu na FB.  Możecie i zwiedzać muzea i wystawy, na które będziecie systematycznie zapraszani przez Pałac. Będą też niespodzianki.

Dzisiaj proponowane są  domowe klimaty muzyczne z Zespołem Plateau, który 8 marca zagrał w Pałacu w Chrzęsnem koncert z okazji Dnia Kobiet. Domowy koncert Plateau pt. “Miłość w czasach zarazy” został zarejestrowany w sobotę 21 marca br. w Zielonce. Link do koncertu: https://bit.ly/2UapFJySłuchajcie i udostępniajcie Waszym znajomym.

Poprzedni artykułWprowadzamy nowe zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem
Następny artykułCo robić w domu podczas koronawirusa… gry ołówkowo-papierowe